YU Ubezpieczenie

Cena zależy od Twojego stylu jazdy

YU! to pierwsza, powszechna oferta bazująca na najnowocześniejszym rozwiązaniu, które uzależnia cenę ubezpieczenia od stylu jazdy.

Celem ubezpieczenia YU! jest docenienie kierowców, którzy jeżdżą bezpiecznie. Właśnie do nich, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yanosik, trafi oferta najtańszego ubezpieczenia OC. Bezpieczni kierowcy otrzymają zidywidualizowaną ofertę.

Jak otrzymać ofertę?

Polisa OC w YU! w 3 krokach

Styl jazdy

Sprawdź swój styl jazdy w aplikacji Yanosik

Dzięki YU! w aplikacji Yanosik możesz poznać swój styl jazdy. Z naszych badań wynika, że najważniejszymi elementami mającymi wpływ na bezpieczeństwo jazdy są: płynność jazdy (jak dynamicznie zmieniamy prędkość, szczególnie w terenie zabudowanym), długość pokonywanych dystansów (szczególnie w nocy), dostosowanie prędkości do warunków na drodze i ograniczeń, szczególnie w niebezpiecznych miejscach (na podstawie zgłoszeń użytkowników Yanosika wiemy, gdzie jest najwięcej niebezpiecznych zdarzeń).

Poznaj

analizę swojego stylu jazdy w aplikacji Yanosik!

Zbuduj

swoją wiarygodność drogową i otrzymaj szansę na tanie ubezpieczenie OC

Kryteria

na co zwracamy uwagę

Ta ikona w aplikacji oznacza, że kierowca większą część trasy pokonuje w terenie zabudowanym. Jeżdżąc w obszarze zabudowanym pamiętaj o nieprzekraczaniu dozwolonej prędkości i szczególnie uważaj na pieszych.

Zlokalizuj auto

Każda polisa otrzymuje gratis w postaci lokalizatora auta

LOKALIZACJA POJAZDU

W ofercie YU! klienci otrzymają możliwość zlokalizowania swojego pojazdu. Wystarczy umieścić w nim YU!track – urządzenie monitorujące oparte na zaawansowanej technologii, która pomoże Ci w przypadku kradzieży. Dedykowana darmowa aplikacja wskaże na mapie, gdzie ostatnio widziany był Twój pojazd.

Jak działa YU!track?

By zabezpieczyć swoje auto, przyklej urządzenie w niewidocznym miejscu (np. za lusterkiem). YU!track pomaga ochronić samochód przed kradzieżą, umożliwiając jego lokalizację. Urządzenie nie działa na zasadzie GPS i śledzenia satelitarnego. Aplikacja YU!track działa we współpracy z innymi aplikacjami, a jej dokładność zależy od bliskości telefonów, na których uruchomione są aplikacje współpracujące.

O nas

Współpraca najlepszych dla Twojej korzyści

Oferta YU! powstała we współpracy polskiej grupy towarzystw ubezpieczeniowych ERGO Hestia i Yanosika

Kontakt

Masz pytania? Czekamy na wiadomość!

Adres siedziby

Piątkowska 161
Poznań 60-650

Napisz do nas

kontakt@payhowyudrive.pl

Wycenę indywidualnej polisy OC otrzymasz poprzez powiadomienie w aplikacji Yanosik. Oferta ubezpieczenia OC YU! jest dostępna dla wybranych użytkowników Yanosika, którzy wyrażą zgodę w aplikacji, zeskanują dowód rejestracyjny oraz zostaną uznani za bezpiecznych kierowców.
Będziemy sukcesywnie rozszerzać grupę klientów, którym zaproponujemy ofertę.
Jeśli jednak masz pytania, zachęcamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

OCHRONA DANYCH

U nas są bezpieczne

W YU! przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa Twoich danych. Nie przekazujemy nikomu spoza Yanosika Twoich danych kontaktowych, także ewentualny kontakt będzie pochodził bezpośrednio i wyłącznie od nas. Zasada ta dotyczy również informacji o Twoim stylu jazdy. Nie przekazujemy ich nikomu, a jedynie na podstawie zagregowanych statystyk wybieramy kierowców, którzy otrzymają wyjątkową, zindywidualizowaną ofertę. Naszym jedynym celem jest nagradzanie bezpiecznych kierowców, i tylko dla nich będzie przygotowywana oferta ubezpieczeniowa. Nie przekazujemy, ani nie wykorzystujemy danych negatywnych. Doceniamy, nie karzemy.

Dla mediów

Pliki do pobrania

Wszystkich przedstawicieli mediów zachęcamy do zapoznania się materiałami prasowymi. Znajdą tu Państwo informacje prasowe, a także zdjęcia i logo, przydane przy tworzeniu tekstów redakcyjnych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Strona główna

Copyrights 2017 YU! - Pay How YU Drive all rights reserved. | Realizacja: Creandi

Polityka prywatności